SYNAPSE

Innowacje i technologia, wydajność na wysokim poziomie

tel: 603 646 333

Kategoria: kosiarki

Zamów bezpłatną prezentację w Twoim ogrodzie. Wystarczy przesłać email lub zatelefonować, a najbliższy sprzedawca robotów Ambrogio skontaktuje się z Państwem w celu umówienia prezentacji w Państwa ogrodzie.

Ilość produktów w grupie: 2
Model Opis Cena
KOSIARKA ROBOT 4.0 BASIC Premium

Producent: Zucchetti

KOSIARKA ROBOT 4.0 BASIC Premium

Max.obszar koszenia: 1800 m²

Model 4.0 Basic jest idealny dla tych, którzy potrzebują prostego i niezawodnego robota przystosowującego się do zmian otoczenia. Elastyczna, ale solidna i bezpieczna budowa, umożliwia instalację trzech różnych typów jednostek zasilających, które sprawiają, że robot zmienia się z kosiarki na małe lub średnie powierzchnie (przy użyciu jednostki zasilającej Light do 600mkw, lub Medium do 1.200mkw) w automatyczne rozwiązanie, które kosi z doskonałą precyzją do 1.800mkw (jednostka zasilająca Premium). Silniki bezszczotkowe, gumowe koła i miękki zderzak uzupełniają innowacyjnego robota, który spełnia najbardziej różnorodne potrzeby. Wyposażony w odbiornik Bluetooth, może być niezależnie sterowany przez dedykowaną aplikację. Nowy kształt pozwala również na większą autonomię: obudowa znajdująca się ponad ostrzem, zapewnia szybkie i bezpieczne samooczyszczanie. Basic 4.0 to jedyna dostosowywalna do potrzeb klienta kosiarka automatyczna, która zmienia się razem z Twoim ogrodem !

SZCZEGÓŁY

brak towaru

KOSIARKA ROBOT 4.0 ELITE Premium

Producent: Zucchetti

KOSIARKA ROBOT 4.0 ELITE Premium

Max.obszar koszenia: 3200 m²

Model Elite łączy elastyczność i modułowość z innowacjami technologicznymi linii 4.0. Jest wyposażony w moduł komunikacji ZCS Connect, który umożliwia bezpieczną łączność z robotem w dowolnym czasie i miejscu, za pomocą technologii GPS, Bluetooth i GSM. Alarm Geofence pozwala systemowi ostrzegać właściciela kiedy robot opuściłby swoje miejsce pracy. Dostosowanie wysokości noża, teraz zautomatyzowane, jest również łatwe w obsłudze, co ułatwia korzystanie z robota.

SZCZEGÓŁY

brak towaru