SYNAPSE

Innowacje i technologia, wydajność na wysokim poziomie

tel: 603 646 333

NOWOŚĆ !

Hexacopter H520 YUNEEC

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas YUNEEC zaprezentował nową platformę o nazwie Typhoon H520. Konstrukcja oparta o rozwiązanie Typhoon H. Nowy Typhoon otrzymał trzy różne kamery, E50 z możliwością nagrywania w UHD, kamerę termowizyjną CGO-ET i kamerę E90 rozwiązane idealnie nadaje się do lotów kontrolnych.

Platforma H520 YUNEEC opracowana do zastosowań komercyjnych - przeprowadzania inspekcji przemysłowych, jak również kinematografii z powietrza, ale także dla deweloperów, nadzoru budowlanego, nieruchomości, energetyki, kontroli paneli słonecznych / turbin wiatrowych, rolnictwa, leśnictwa, geologów, archeologów, geodetów, planistów ruchu, firm ubezpieczeniowych, rzeczoznawców, służby ochrony, policji, służb celnych, straży granicznej, służb ratowniczych, straży pożarnej.

H520 YUNEEC wyposażono w nowy akumulator o pojemności 5250mAh 4S/15.2V, pozwoli to na czas lotu około 28 minut. Firma YUNEEC udostępniła pakiet SDK (Software Development Kit) dla programistów.

YUNEEC H520 | synapse.com.pl

Wydruk kolektora samochodu pożarniczego na DRUKARCE 3DGence

Inżynierowie firmy „bocar” wykorzystali dwugłowicowe drukarki 3D 3DGence INDUSTRY F340 do wydruku modelu kolektora tłocznego dla samochodu pożarniczego. Projekt realizowany wspólnie z firmą 3DGence polegał na przygotowaniu modelu kolektora tłocznego w skali 1:1 wykorzystując technologię druku 3D. Technologia druku 3D pozwala sprawdzić fizycznie wszystkie założenia projektowe wirtualnego modelu. Dodatkowo model może być zainstalowany w konkretnym samochodzie. Daje to możliwość sprawdzenia jego ergonomii, a jego instalacja może być użyta jako forma treningu dla pracowników, którzy będą się potem zajmować montażem gotowej części. Ergonomię będą mogły sprawdzić również końcowe działy produkcji. Dzięki drukarce 3D, niskim kosztemi praktycznie bezodpadowo można wykonać model identyczny do rzeczywistego. Pozwala on każdemu działowi produkcji wprowadzić ewentualne korekty produktu jeszcze na poziomie projektowania. DRUKARKI 3DGANCE | SYNAPSE.com.pl

FPV System Breeze YUNEEC

Zestaw FPV dla Breeze YUNEEC z goglami i padem, więcej..

FPV System Breeze YUNEEC | synapse.com.pl

Kamera termowizyjna CGO-ET YUNEEC

Kamera termowizyjna CGO-ET YUNEEC dedykowana do palatformy Typhoon H YUNEEC. Kamera do wielu zastosowań, takich jak budownictwo, rolnictwo, leśnictwo, dla służb pożarniczych i ratowniczych, więcej..

Kamera termowizyjna CGO-ET YUNEEC | synapse.com.pl

Anteny panelowe do YUNEEC

Anteny dedykowane do aparatur ST10+, ST16 i ST16+, ST24, ST24+ YUNEEC, więcej..

Anteny ITE-DBS | synapse.com.pl

Breeze 4K | YUNEEC

Pierwszy w świecie dron do selfie (więcej..)

Dron Breeze 4K, YUNEEC | synapse.com.pl

Yuneec Typhoon H Professional z modułem Intel® RealSense™ Technology w całej okazałości

Moduł ten korzysta z kamery podczerwonej, projektora podczerwonego światła laserowego oraz tradycyjnej kamery RGB - to właśnie dzięki tym trzem elementom jest w stanie wykrywać głębię. W połączeniu z procesorem Intel Atom moduł RealSense rejestruje i przetwarza dane, dzięki czemu Typhoon H jest w stanie tworzyć trójwymiarową mapę swojego otoczenia, a ta z kolei pozwala mu dokonywać w czasie rzeczywistym korekt trajektorii i omijać przeszkody.

TEST zestawu YUNEEC TYPHOON Q500 4K, więcej..

Nowoczesna technologia w ogrodzie...

Kosiarka automatyczna - robot Zucchetti Ambrogio L300 R Elite

Robot Ambrogio L300 R Elite

W ostatnich 50 lat ludzkość zautomatyzowała wiele rutynowych, często powtarzanych czynności w domu. Pralki, zmywarki i suszarki znajdują się niemal w każdym domu. Następnym krokiem w tej naturalnej ewolucji jest automatyzacja zadań, które wymagają ruchu w przestrzeni wokół domu lub ogrodu, takich jak sprzątanie i koszenie. W tym celu rozwijana jest nowa kategoria urządzeń zahaczających o dziedzinę automatyki i robotyki, które są w stanie same przemieszczać się, w celu wykonywania swoich zadań, omijając przeszkody, zwierzęta i ludzi na swej drodze. Wraz z pojawieniem się tej nowej kategorii urządzeń, nazywanych domową robotyką, pozwala oczekiwać, że w nadchodzących latach maszyny te znajdą się w naszych domach, równie jak dzisiaj pralki.

Do tej grupy należą urządzenia firmy Zucchetti. Przeznaczone są do koszenia trawników w ogrodach w pełni samodzielnie, wyręczając z nie lubianego przez wielu zajęcia. W końcu wolne chwile można przeznaczyć na inne, bardziej pożyteczne zajęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Kontakt

Odwiedź nas we Wrocławiu

  • CH Marino [1 piętro]

  • ul. Paprotna 7

  • 51-117 Wrocław

  • Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00

  • Sobota: 10:00 - 16:00

Nowości

:: Drukarki 3D

:: Akumulator 3S 11.1 V 1150 mAh LiPo | Yuneec Breez

:: Folia ochronna aparatura ST16 Yuneec

:: CGO SteadyGrip LiPo + walizka YUNEEC

:: Aparatura T8J 8CH 2.4GHz + odbiornik R2008SB MODE 2 | Futaba

:: Ambrogio L400i Deluxe Carbon | 4 x 15 Ah Li

:: Ambrogio L30 Elite S+ | 3 x 2.5 Ah Li

:: ROBOT NEMH20 /Delux, do czyszczenia basenu

:: E-GO2 Royal Wave YUNEEC deskorolka z napędem elektrycznym

:: SkyRC Uniwersalny czujnik temperatury

Partnerzy

Olejki eteryczne z Young Living Essential Oils | Magia-Urody.pl
Wyciskarki do soków Kuvings | Magia-Urody.pl
Herbaciany Zakątek - C.H Marino Wrocław